Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 30
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Průlom v dávkách. Na příspěvek na bydlení dosáhnou i nájemci chat a chalup

Průlom v dávkách. Na příspěvek na bydlení dosáhnou i nájemci chat a chalup
14.1.2026 - Podle ústavního soudu má stát přiznávat příspěvek na bydlení u rekreačních staveb nejen jejich vlastníkům, ale také nájemcům, pokud v nich fakticky trvale bydlí. Z hlediska funkce bydlení..

Pořídili jste si roce 2025 nemovitost? Nezapomeňte podat daňové přiznání včas

Pořídili jste si roce 2025 nemovitost? Nezapomeňte podat daňové přiznání včas
12.1.2026 - Pokud jste si pořídili v roce 2025 nemovitost, pak musíte musíte nejpozději do konce ledna letošního roku podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. V některých případech je ovšem..

Kupujete stavební pozemek? Co si pohlídat, než podepíšete smlouvu

Kupujete stavební pozemek? Co si pohlídat, než podepíšete smlouvu
9.1.2026 - Zájem o stavební pozemky v Česku roste. Podle dat Českého statistického úřadu bylo za třetí čtvrtletí uplynulého roku vydáno více než šestnáct tisíc stavebních povolení. Koupě pozemku je..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » 1+kk, 24 m², Praha 4 - Braník

1+kk, 24 , Praha 4 - Braník, Ev.č.: N0025308

IMG_0325
IMG_0326
IMG_0327
IMG_0328
IMG_0329
IMG_0330
IMG_0331

Kontaktujte makléře

Ing. Jiří Kajnar
+420 608 765 337
[email protected]
IČ: 72984317

PROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČRPROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČR
Novodvorská 288/75
Praha - Kamýk
+420 608 765 337
+420 241 482 181
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 1+kk
LokalitaNad lesním divadlem, Praha - Braník
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha24 m²
Podlaží umístění6. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
D (122 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Popis

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+kk umístěný ve 5. patře panelového domu s výtahem ve vyhledávané lokalitě Prahy 4 - Braník, ulice Nad Lesním divadlem.

Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, přesíně, koupelny , komory a toalety . Byt má plastová okna, v koupelně sprchový kout.

Byt je orientovaný na jih (JJZ), 5 minut chůze je autobusová zastávka. V docházkové vzdálenosti jsou obchody, restaurace, OC Novo Plaza, pošta, městký les a přírodní koupaliště. Bezproblémové parkování před domem.

Byt lze ho financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme vyřídit za těch nejvýhodnějších podmínek na trhu.
Pro více informací a prohlídku nemovitosti nás prosím neváhejte kontaktovat.