Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 28
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Potřebujete prodat byt s nájemníkem? Proměňte tuto „komplikaci“ ve výhodu

Potřebujete prodat byt s nájemníkem? Proměňte tuto „komplikaci“ ve výhodu
11.2.2026 - Ne vždy musí být nájemník překážkou v prodeji bytu. Někdy může být i výhodou. Zvláště pokud jde o dlouhodobého nájemníka s dobrou platební historií. Pro investory to znamená o starost..

Můj dům, můj hrad? Kdo může legálně vstoupit na váš pozemek

Můj dům, můj hrad? Kdo může legálně vstoupit na váš pozemek
9.2.2026 - Vlastnictví pozemku v České republice s sebou nese silnou právní ochranu, ale není absolutní. Existuje celá řada situací, kdy zákon upřednostňuje veřejný zájem nebo práva druhých nad..

Bytové domy mají šanci získat výhodný úvěr na úspory energie

Bytové domy mají šanci získat výhodný úvěr na úspory energie
6.2.2026 - Koncem prosince minulého roku vyhlásil Státní fond podpory investic (SFPI) výzvu k podávání žádostí o podporu z nového úvěrového programu s názvem Úsporné bytové domy. O úvěr na snížení..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » 2+1, 59 m² s lodžií 6,5 m², Praha 3 - Žižkov

2+1, 59 s lodžií 6,5 , Praha 3 - Žižkov, Ev.č.: N0025177

1
2
3
4
5,5
5
6,5

Kontaktujte makléře

Ing. Jiří Kajnar
+420 608 765 337
[email protected]
IČ: 72984317

PROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČRPROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČR
Novodvorská 288/75
Praha - Kamýk
+420 608 765 337
+420 241 482 181
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+1
LokalitaJeseniova 909/29, Praha - Žižkov
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha59 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObytná
B (55 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

K prodeji byt o velikosti 2+1 s lodžií umístěný v 1. NP domu v žádané lokalitě Prahy 3 - Žižkov v těsné blízkosti parku Parukářka. Byt se skládá z kuchyně a obývacího pokoje se vstupem na lodžii orientovaných na jihovýchod, ložnice orientované na severozápad a příslušenství, výměry místností jsou: obývací pokoj 18,4 m², kuchyně 12,2 m², ložnice 12,7 m², hala 6,2 m², předsíň 2,5 m², koupelna 2,8 m², WC 1 m², komora 1,3 m², sklep 2 m² a lodžie 6,5 m². Byt má plastová okna, jádro původní. Dům je po kompletní rekonstrukci, zateplený, lodžie zasklená. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost - školy, školky, pošta, lékárna, restaurace, hřiště. Dobrá dostupnost MHD - zastávka autobusu Rokycanova 330m, zastávka tramvaje Olšanské nám. 500m, metro Flora 2 zastávky autobusem. Nízké náklady spojené s bydlením.

Soubory ke stažení