Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 31
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Pokles cen starších bytů se zastavil

Pokles cen starších bytů se zastavil
19.4.2024 - Příznivá prognóza vývoje trhu bydlení v České republice vychází z očekávání, které jsme definovali začátkem letošního roku. Co nás zaskočilo v únorových datech je právě jeden z parametrů,..

Mohou vlastníci domu odpojit neplatiči teplo a elektřinu?

Mohou vlastníci domu odpojit neplatiči teplo a elektřinu?
18.4.2024 - Neplacení za dodávky elektrické energie je nejčastějším důvodem, proč může dojít k jejímu odpojení. Každý byt má svůj elektroměr, a tak ale neplacení elektřiny je vždy záležitostí..

Co vše je zapotřebí, když chcete udělat ze dvou bytů jeden

Co vše je zapotřebí, když chcete udělat ze dvou bytů jeden
16.4.2024 - Máte malý byt v oblíbené lokalitě, a tak i když potřebujete větší, nechce se vám stěhovat. Obliba lokality, dostupnost služeb, obchodů i zábavy může být natolik důležitá, že nakonec..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej novostavby RD Beroun

Prodej novostavby RD Beroun, Ev.č.: 100811

vizualizace
dům
půdorys domu
předsíň
předsíň

Kontaktujte makléře

Šimon Král
+420 608 112 227
[email protected]
IČ: 69466891
PROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČRPROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČR
Novodvorská 288/75
Praha - Kamýk
+420 608 765 337
+420 241 482 181
[email protected]
Cena11 970 000 Kč
včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaBeroun
OkresBeroun
Velikost5 a více pokojů
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná161 m²
Plocha pozemku512 m²
Plocha zastavěná73 m²
Plocha zahrady439 m²
Počet podlaží3
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2022
B (65 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

Rodinný dům, novostavba o dispozici 5 + kk se nachází na rozhraní okresniho města Beroun a města Králův Dvůr, který svou polohou nabízí rozmanitou přírodu, ale i rychlou a pohodlnou dopravní dostupnost na okraj Prahy - metro Zličín nebo Nové Butovice 15-25min po D5. Nízkoenergetický třípodlažní dům 5+kk, 161 m2, se zděným prvním podlažím, částečně zapuštěným a dále dřevostavba s plochou střechou se nachází v lokalitě rodinné zástavby na svažitém, jižně orientovaném pozemku. Moderně řešený dům nabízí dostatek prostoru a světla. Přízemí: parkovací prostor se vstupem do domu vstupní hala se schodištěm, technická místnost, ale i další místností jako úložný prostor. První patro: prostorná a prosklená obytná část domu, kde se nachází obývací pokoj, prostor pro jídelnu, kuchyňský kout, menší místnost s oknem, WC s umyvadlem. Z tohoto podlaží je přístup na zahradu a také na terasu. Druhé patro: chodba, tři samostatné pokoje a koupelna se dvěma umyvadly, sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a toaletou s bidetovou sprškou. Obě podlaží mají terasu o celkové výměře 22,14 m2 s orientací na jih. Zahrada, situovaná na severozápad je terasovitá s položeným travním kobercem, osázena keři, stromy a drobnými květinami zahradní firmou. Na zahradu je možné vstoupit přímo z obytné části domu nebo po betonovém schodišti kolem domu, jenž umožnuje druhý vstup do domu. Travnatá terasa za domem s venkovním osvětlením a s el. výsuvnou markýzou nabízí přijemné posezení v soukromí. Okna domu jsou plastová s tepelně izolačním trojsklem a s el. ovládanými předokenními žaluziemi, obložkové dveře, na podlahách vinyl nebo keramická dlažba. V technické místnosti se nachází topný systém (akumulační nádrž a elektrokotel) spojený s tepelným čerpadlem Dietrich, který vytápí celý dům teplovodním podlahovým systémem a zásobuje dům teplou vodou. Zde se také nachází připrava pro pračku a sušičku, včetně výlevky. Dalším vybavením domu je příprava pro fotovoltaiku na plochou střechu, připrava na napojeni optického kabelu před domem v chodníku a dále pak možnost připojení internetu vzduchem. Celý pozemek je oplocen pletivem PVC a od silnice s chodníkem je dům oddělen plotem z KB bloků a plotovou hliníkovou výplní s vrátky a vjezdovými vraty na dálkové ovládání.
Časově omezená nabídka KUCHYNĚ.....!!!
Návrh kuchyně firmy HANÁK do tohoto domu je zpracován a připraven ve dvou cenových variantách, bez spotřebičů s možností finanční podpory.