Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 36
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Další podpora na revitalizaci brownfieldů na dohled

Další podpora na revitalizaci brownfieldů na dohled
13.8.2025 - Z aktuálního průzkumu Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) vyplývá, že problematiku brownfieldů aktivně řeší 89 % dotázaných starostů. Chybí jim prostory pro setkávání lidí, podnikání..

Malý nebo velký dům? Všechno je otázka volby životního stylu – a také nákladů

Malý nebo velký dům? Všechno je otázka volby životního stylu – a také nákladů
11.8.2025 - Jestliže se rozhodujete pro koupi rodinného domu, otázkou je, jak velký by měl být. Velikost domu je určující pro jeho další využití, ale především také pro běžné roční náklady, jako je..

Kupujete dům nebo byt? Nevyhazujte, co nemusíte

Kupujete dům nebo byt? Nevyhazujte, co nemusíte
8.8.2025 - Pokud jste se právě rozhodli koupit starší rodinný dům nebo byt, první, co vám vyvstane na mysli při prohlídce, je, co vše se bude muset vyhodit, nahradit novým. Ne vždy to je ale jediné..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej rodinného domu Chrustenice, okr. Beroun

Prodej rodinného domu Chrustenice, okr. Beroun, Ev.č.: 100285

IMG_4157
IMG_4128
IMG_4109
IMG_4115
IMG_4114
IMG_4116
IMG_4117

Kontaktujte makléře

Šimon Král
+420 608 112 227
[email protected]
IČ: 69466891

PROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČRPROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČR
Novodvorská 288/75
Praha - Kamýk
+420 608 765 337
+420 241 482 181
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaChrustenice
OkresBeroun
Velikost3 pokoje
Užitná plocha106 m²
Podlahová plocha81 m²
Plocha pozemku736 m²
Zastavěná plocha273 m²
Plocha zahrady463 m²
Plocha nebytových prostor65 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu v obci Chrustenice, která se nachází 9 km od města Beroun. Jedná se o částečně podsklepenou stavbu přibližně z roku 1940. V přízemí objektu se nachází vstupní chodba, obytná kuchyň, pokoj, spíž, schody do patra, vstup do sklepa a započatá přístavba sociálního zařízení, V podkroví je k dispozici jedna velká místnost a půdní prostor vhodný k vestavbě obytného pokoje. Je zde započatá rekonstrukce nemovitosti. Plastová okna s orientací na jih a západ, v přízemí nové rozvody elektroinstalace, nové vchodové dveře, betonové podlahy. Objekt má sedlovou střechu, krytina betonové tašky. Na pozemku jsou umístěny bývalé chlévy a garáž pro osobní automobil. Celková výměra pozemku činí 736 m2. Objekt je napojen na elektřinu a obecní vodovodní řad. Plynová přípojka v kapličce, možnost napojení na kanalizaci, která je již vyvedena na pozemek. Na pozemku se nachází také vlastní studna. Chrustenice se nacházejí necelý kilometr od Loděnice, kde je základní občanská vybavenost. Výborné dopravní spojení, nájezd na D5 je vzdálen 1 km. Autobusová zastávka před domem.