Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 93
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Virtuální prohlídka nemovitosti zvyšuje šanci na úspěšný prodej

Virtuální prohlídka nemovitosti zvyšuje šanci na úspěšný prodej
26.5.2020 - Virtuální prohlídka nemovitosti byla do nedávna spíše výjimkou. V posledních měsících její význam vzrůstá. Je to totiž skvělý nástroj, jak si nemovitost prohlédnout na dálku. Výhod..

Na jaké stavby lze využít dotaci na domovní čistírny vod?

Na jaké stavby lze využít dotaci na domovní čistírny vod?
25.5.2020 - Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo koncem roku 2019 výzvu na zlepšení čištění splaškových vod pomocí domovních čistíren pro oblasti, kde není z technického či ekonomického..

Proč spolupracovat s architektem

Proč spolupracovat s architektem
22.5.2020 - Plánujete-li postavit rodinný dům, můžete si vybrat z hotových projektů mnoha firem. Nebo máte svůj sen a chcete postavit dům na míru. V tomto případě potřebujete najít svého architekta...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej novostavby RD, Králův Dvůr

Prodej novostavby RD, Králův Dvůr, Ev.č.: 100313

IMG_1276
IMG_1281
IMG_1176
IMG_1161
IMG_1301
ef5bd2a8-6111-48c3-8242-04d1ee3883ba

Kontaktujte makléře

Šimon Král
+420 608 112 227
[email protected]
PROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČRPROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČR
Novodvorská 288/75
Praha - Kamýk
+420 608 765 337
+420 241 482 181
[email protected]
Cena6 900 000 Kč
včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaSpojovací, Králův Dvůr
OkresBeroun
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná116 m²
Plocha pozemku302 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
Rok kolaudace2019
Rok výstavby2019
B (131 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

Zprostředkujeme vám prodej nové výstavby řadových domů, které se nachází v nově vznikající zástavbě na rozhraní města Králův Dvůr a města Beroun v ulici Spojovací v Králově Dvoře, kde v současné době dochází k individuální, řadové, ale i bytové výstavbě domů. Města Králův Dvůr a Beroun nabízí kompletní a výbornou občanskou vybavenost, jako jsou školy, hypermarkety, sportovní haly, dětská hřiště, tenisové kurty a další. V okolí se nachází spousta dalších volnočasových aktivit.
Pro dopravu mezi městy je možné využít i autobusy MHD, které mají zastávky v docházkové vzdálenosti cca 300 m. Králův Dvůr má skvělé autobusové spojení do Prahy, cesta trvá cca 30 min. na metro Nové Butovice. Dálnice D5 umožňuje rychlý spoj do Prahy či do Plzně (Zličín 20 min.) Komplex domů nabízí 2 x 3 rodinné řadové domy, které jsou nízkoenergetické, třídy B (velmi úsporná), s dispozicí 4+kk o celkové užitné ploše 115,6 m² se dvěma parkovacími místy a pozemkem 302 – 365 m².
Celý komplex je oplocen a příjezd k domům je zajištěn vstupní závorou na dálkové ovládání. Dům je postaven z Porothermu a má dvě obytná nadzemní podlaží. Na přízemí navazuje zahrada orientovaná na jih, hlavní vstup do domu je ze severní části domu. Před vstupem se nachází dvě parkovací místa a vnitřní komunikace komplexu. Střecha domu je pultová s přípravou pro antény a kabeláž, fasáda je řešena silikátovou omítkou. Rámy oken a dveří jsou plastové, zevnitř bílé a zvenku šedé-antracitové (odstín odpovídá barevnému řešení fasády). Výplně oken jsou řešeny trojsklem a každé okno, ale i dveře na zahradu, jsou osazeny okenními el. roletami, jenž umožňují komfortnější bydlení z důvodu světla, hluku, ale i zabezpečení. U vchodových dveří nechybí bezpečnostní prvky a interiérové dveře jsou obložkové. Vytápění domu je řešeno podlahově – el. topné kabely s termostaty jsou v obou podlažích. Domy obsahují krbové komíny. Obklady a dlažba – slinutá keramika Pietra. Plovoucí podlahy jsou v designu přírodního dřeva. Omítky jsou hladké, sádrové a výmalba je bílá. Schodiště je betonové s dřevěnými nášlapy z masivu. Nad vchodem do zahrady je umístěna el. markýza. Zahrada mezi sousedními domy je vyznačena výsadbou živého plotu. Na každém pozemku se nachází vzrostlý strom, keře a zasetý trávník.Koupelna, WC a úklidová místnost jsou osazeny zařizovacími předměty. Kuchyň je bez vybavení s přípravou všech instalací dle navrženého optimálního uspořádání kuchyně od Studia Imagine-interier Beroun, kde si s naším poukazem v hodnotě 100.000 Kč můžete následně vybrat či upravit vybavení Vaší kuchyně dle vašich představ.