Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 30
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Jak se dědí v sešívané rodině

Jak se dědí v sešívané rodině
26.2.2026 - Dědické řízení je jednoduché, pokud zůstavitel zanechal závěť, sepsal dědickou smlouvu či daroval svůj majetek za života. Jednoduché to je také, pokud jde o první manželství, majetek je..

Proč byste si nemovitost neměli prodávat sami?

Proč byste si nemovitost neměli prodávat sami?
25.2.2026 - Prodat nemovitost se může na první pohled zdát jako jednoduchý proces. Stačí pořídit několik fotografií, vystavit inzerát a čekat na zájemce. Realita je ale často jiná. Prodej bytu, domu..

Neplatiči na odchodu. Nový rozkaz k vyklizení zrychlí cestu pronajímatele k bytu

Neplatiči na odchodu. Nový rozkaz k vyklizení zrychlí cestu pronajímatele k bytu
20.2.2026 - Nový právní institut, nazvaný rozkaz k vyklizení, vstoupil v účinnost 1. ledna letošního roku na základě novely občanského soudního řádu. Tento nástroj má zjednodušit a zrychlit situace,..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pronájem komerčního pozemku, 3.000 m², Milovice - Boží Dar

Pronájem komerčního pozemku, 3.000 , Milovice - Boží Dar, Ev.č.: 100548

Pozemek 3000 m2 Milovice.jpg 1
Milovice, St_edo_eský kraj _ Mapy Google
46fffc3b-9740-4e3d-b9ca-786d9e7c5ed5 (1)
Foto milovice 2 (2) (1) (1)
Foto Milovice 4 (2) (1) (1)
mapy

Kontaktujte makléře

Martin JakvidMartin Jakvid
+420 734 114 527
[email protected]
IČ: 04622103

PROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČRPROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČR
Novodvorská 288/75
Praha - Kamýk
+420 608 765 337
+420 241 482 181
[email protected]
Cenapronajato
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaMilovice - Boží Dar
OkresNymburk
Plocha pozemku3.000 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaKomerční
zobraz vybavení
Popis

Pozemek k dlouhodobému pronájmu, lze využít k parkování vozidel včetně dílen, skladování stavebních materiálu s možností vybudovat na pozemku pro tyto účely i zázemí v podobě mobilních buněk, nebo stavebnicových montovaných hal a přístřešků. Elektrická přípojka, voda a kanalizace, je pro nájemce po domluvě k dispozici.
Pozemek lze dooplotit a zřídit soukromou příjezdovou bránu. Nabízený pozemek je z části betonový, jinak vysypaný asfaltovou drtí. Pro případného zájemce bude pozemek zcela vyklizen. Rozmanité využití a skvělá dostupnost do Prahy.