Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 31
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Krásný výhled prodává, ale nestačí. Více se věnujte dispozicím bytu

Krásný výhled prodává, ale nestačí. Více se věnujte dispozicím bytu
27.5.2026 - Nepodlehnout vizuálním lákadlům a vybrat skutečně praktický byt se může jevit složitější, než by se zdálo. Zvláště, když nekupujeme starší byt, který vidíme „in natura“, ale kupujeme..

Smlouva o zprostředkování musí být jasná a přehledná

Smlouva o zprostředkování musí být jasná a přehledná
25.5.2026 - Smlouvy se často nepodepisují v ideálních podmínkách. Realitní makléř přijde s připravenými dokumenty, sedíte v kavárně nebo stojíte v prázdném bytě a během několika minut podepisujete..

Při koupi bytu zkontrolujte zvukovou izolaci

Při koupi bytu zkontrolujte zvukovou izolaci
21.5.2026 - Pocit, který má člověk z prostoru, závisí do značné míry na jeho akustice. Když hledáte nový byt, snadno se necháte okouzlit krásným výhledem, moderní koupelnou nebo prostornou terasou...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Dúm 3kk v Králově Dvoře u Berouna k PRONÁJMU

Dúm 3kk v Králově Dvoře u Berouna k PRONÁJMU, Ev.č.: PL100/75

IMG_0822
IMG_0819
IMG_0800
IMG_0795
IMG_0796
IMG_0798
IMG_0790

Kontaktujte makléře

Petr LandaPetr Landa
+420 606 291 808
[email protected]
IČ: 47561157

PROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČRPROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČR
Novodvorská 288/75
Praha - Kamýk
+420 608 765 337
+420 241 482 181
[email protected]
Cena30 000 Kč za měsíc
5.000.-kč záloha na el. , 1.200.-kč vodna , 700.-kč/rok odvoz odpadu (provizi neplatíte!), včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaTři Vršky, Králův Dvůr
OkresBeroun
Velikost3 pokoje
Nízkoenergetickýano
Užitná plocha104 m²
Plocha pozemku300 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Datum nastěhováníIhned
Rok kolaudace2025
Rok výstavby2020
B (108 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

Nabízím k pronájmu zcela novou, nadstandardní polovinu rodinného domu o dispozici 3+kk, která kombinuje maximální komfort, moderní technologie a nízké provozní náklady. K dispozici jsou dvě identické, samostatné jednotky připravené pro první nájemníky. Vše v domě je kompletně nové a nepoužité.
Dominantou interiéru je světlý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou (moderní spotřebiče jsou součástí vybavení). Okna celého prostoru jsou orientována na západ, což zajišťuje dostatek slunce a příjemné přirozené světlo po celé odpoledne a podvečer. Z obývacího pokoje je přímý vstup na vlastní terasu. Slunná zahrada o výměře cca 300 m², nabízí ideální prostor pro relaxaci, grilování nebo bezpečný prostor pro děti.
O špičkový tepelný komfort a mimořádně nízké náklady na vytápění se stará vlastní samostatné tepelné čerpadlo (každá polovina domu má své vlastní zařízení). K domu náleží dvě vyhrazená parkovací místa přímo na pozemku.
Hlavní benefity nemovitosti:
Dispozice: 3+kk (novostavba, první nájemce)
Kuchyně: Nová, plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči
Zahrada: Vlastní pozemek o velikosti cca 300 m²
Parkování: 2x vyhrazené parkovací stání u domu
Úspora energií: Vlastní moderní tepelné čerpadlo
Světelné podmínky: Západní orientace oken pro slunná odpoledne
Nemovitost je ideální pro rodinu nebo pár, kteří hledají moderní, dlouhodobé bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností. Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mi neváhejte kontaktovat!

Soubory ke stažení